Monk - 22-01-2008 14:21:09

Pomyślałem, że nie ma sensu aby jedna osoba robiła poradnik o wszystkich nacjach: tak więc każdy może napisać o tej, na której zna się najbardziej!

U mnie wypadło na Greków.

Grecy

Atuty:

Potężni Hoplici którzy nie kosztują ani jednego pkt chwały.

Kiepscy, ale szybko się produkujący, mający pilum i zajmujący mało PKJ Trakowie.

Słabi łucznicy produkujący się jednak 32 sek i zajmujący tylko 16 pkj, więc można zrobić ich chmarę (Jeśli ich już produkujecie to róbcie od razu 2 oddziały bo robienie 1 mija się z celem).

Tesalowie robią się 16 sek , zajmują 16 pop średnia piechota, szybko budują, dlatego jeden oddział można zostawić na budowę wioski, a jeden posłać do walki.

Elita:

Spartanie - Zabójcy Piechoty Podstawowej, nieco wrażliwi na ostrzał łuczników, czemu zabójcy piechoty podstawowej, a no temu że kładą 4 oddziały assyrianów a nie potrafią sobie poradzić z 1 oddziałem dowolnej innej piechoty elitarnej

Hypasythis : Odporni na ostrzał jak pretorianie, również podobnie do pretorian odporni na szarpele z katapult i trudno im coś zrobić balistą, natomiast czymś się różnią od pretów... potrafią rozwalić 2 oddziały pretów a nie rozwalą 1 oddziału legionistów ... zabójca elity, przeciwieństwo spartan.

Petlaści : Oszczepnicy, są świetni ponieważ radzą sobie równie dobrze jak nubijczycy w strzelaniu (no dobra może trochę gorzej :P ) i jednocześnie mają dużo życia i nieźle walczą wręcz.

The End  jak mi się zachce dołożę poradnik albo opis grania tą nacją.

http://damarissanguin24hat.eu produkcja laminatów poliestrowo-szklanych biofiltracja