#1 19-02-2012 09:27:18

 Morthen

Plebejusz

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 19-02-2012
Posty: 2
Klan: heh
Ulubiona mapa: Aleksandria
Ulubiona nacja: Barbarzyńcy
Ulubiony kolor: Zielony

mody

Witam, jestem nowy na forum i nie bardzo wiedziałem gdzie umieścić ten wątek. Jeśli zrobiłem to błędnie, to przepraszam i prosze o przeniesienie

Zatem- Jakie mody polecacie? Jest coś wybitnego, specjalnego? Chodzi o nacje, kampanie ewentualnie nowe jednostki. Mod sasodaniela i Imperial znam. Chodzi o jakieś inne. Z góry dziękuej za pomoc.
Pozdrawiam

Offline

 

#2 19-02-2012 10:32:29

 KoriXX

Plebejusz

Skąd: Piła
Zarejestrowany: 18-02-2012
Posty: 6
Ulubiona nacja: Grecja 4Ever!
Ulubiony kolor: niebieski

Re: mody

Witam! Otóż mody jakie znam to imperial , sasodaniel , mod 5.0 ( nowe dźwięki i balans nacji) i tactic battle ( blokuje budowanie i rekrutowanie jednostek, trzeba taktycznie podejść do walki). To są mody na chwilę obecną, lecz kiedyś był praeconfig który zawierał danielus moda i visual moda który dodaje 3 nowe nacje macedończyków, brytów i seleucydów. Niestety praeconfig został wycofany że tak powiem i są nikłe szanse na to że go zdobędziesz. Sam staram się go zdobyć. Jak będę miał jakieś info to napisze w tym poście. Oprócz tego można dodać wiele nowych map. Mody które wymieniłem i mapy można pobrać w zakładce download. Pozdro!

Ostatnio edytowany przez KoriXX (19-02-2012 10:33:08)

Offline

 

#3 19-02-2012 10:50:22

 Morthen

Plebejusz

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 19-02-2012
Posty: 2
Klan: heh
Ulubiona mapa: Aleksandria
Ulubiona nacja: Barbarzyńcy
Ulubiony kolor: Zielony

Re: mody

Aham. Dzięki. Kiedyś widziałem jak to rohańczycy byli dodani ale nie wiem jak owy mod się nazywał. Słyszał ktoś coś o tym?

Offline

 

#4 19-02-2012 13:55:52

 ^^Den@t|PL|

Pontifex Maximus

Skąd: São Paulo
Zarejestrowany: 02-05-2010
Posty: 140
Klan: *}MM{*
Ulubiona mapa: brak
Ulubiona nacja: egy
Ulubiony kolor: szary

Re: mody

tak. poszukaj na zagranicznych forach.

EDIT:
Nie wiem, czy to jest to o co Ci chodzi, nie chce mi sie sprawdzać:
http://abacvs.org/global-eworld-consult … ombate.rar


"Lepiej bez celu iść naprzód niż bez celu stać w miejscu, a z pewnością o niebo lepiej, niż bez celu się cofać."

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
pret.pun.pl