• Index
  •  » Magiel
  •  » Śmieszne texty (Kawały , dowcipy itp. )

#1 23-02-2008 12:47:43

 Monk

Legionista

Zarejestrowany: 20-01-2008
Posty: 58
Klan: Vivere Militare Est

Śmieszne texty (Kawały , dowcipy itp. )

Tak jak w temacie , jeżeli pokazujemy coś z obcego źródła dajemy linka :X

Kod:

Oj. Rydzyk wyszedł z inicjatywą dotyczącą wprowadzienia na rynek gier na wolnej licencji . Na rynku ukazały się tytuły:

   1. Rydzyk-Strike
   2. Call of Maybach
   3. Medal of Moher
   4. Unreal Moherament
   5. $hitman
   6. Mayb Payne
   7. Hidden & Moherous
   8. Grand Theft Moher: Rydzyk city
   9. Moher Wars
  10. Moher Storm III Rydzykowa burza
  11. Rydzykman 2D
  12. Desperydzos
  13. Rydzyk Fighter 2
  14. Half - Rydz (i Half - Rydz II)
  15. Seria gier Prince of Rydzyk - Fale Czasu, Dusza Dyrektora i Dwa Radia
  16. The Rydzs II i dodatki Na Rydzach, Nocne Nadawanie, Własna Stacja i Rydzaki. Obecnie trwają prace nad dodatkiem Historie z Rydza wzięte
  17. Harry Moher
  18. Heroes of radio maryja
  19. Nevermoher Nights
  20. Nevermoher Nights-Shadow of the undermoher
  21. Nevermoher Nights-Hordes of the moherdark
  22. Virtual 3D Rydzyk (+18)
  23. Rydzyk's Gate i Rydzyk's Gate II: Shadows of Toruń
  24. The Mohers 2
  25. The Mohers 2: Own Radio

Źródło : http://www.rydzykowo.pl/page-top.html


Na podanej przeze mnie  stronie można zobaczyć oryginał , tutaj część zeżarła cenzura ( słowo Ry dz yk).

Korzystając z mojej władzy moderatorskiej usunąłem cenzurę słowa "Rydzyk".

Ostatnio edytowany przez Monk (23-02-2008 12:51:19)

Offline

 

#2 23-02-2008 18:10:01

Ugenerg

Gość

Re: Śmieszne texty (Kawały , dowcipy itp. )

mój stary kawał lecz niepamiętam go dokładnie:
w muzeum przewodnik grupy wprowadza do części o Stalinowskiej...(tu niepamietam przepraszam) nagle przechodzą obok gabloty a w niej trup turysta się pyta co mu się stało przewodnik mu odpowiada grzybki zaszkodziły i tak przechodzili jeszcze pare takich samych gablot lecz przy wyjściu była jeszcze jedna Gablota a w niej trup z wielka dziura w głowie zaciekawiony różnicą turysta się pyta znowu a co temu sie stało ten . Przewodnik odpowiada ten niechciał zjeść grzybków.

Oo przypomniałem sobie moment w szkole kolega z sąsiedniej klasy uczy się na histe zobaczył te wizerunki kamienne w podręczniku i mówi (a tam było sporo ludzi takich jagby gołych ) seks grupowy

Ostatnio edytowany przez SoFtTrOjAn.ExE. (23-02-2008 19:04:56)

 

#3 13-03-2008 18:13:38

demon

Plebejusz

4927619
Skąd: zabrze
Zarejestrowany: 15-02-2008
Posty: 7
Klan:

Re: Śmieszne texty (Kawały , dowcipy itp. )

idzie blondynka z wiadrem spermy i sotyka koleżanke która ją pyta skąd tyle tego masz?   byłam na płukaniu żełądka

Offline

 

#4 13-03-2008 18:36:22

Peter39

Plebejusz

status 5954154
8095409
Zarejestrowany: 05-02-2008
Posty: 48

Re: Śmieszne texty (Kawały , dowcipy itp. )

Czemu blondynka chodzi o północy po cmentarzu?

Chce, żeby strach ją przeleciał. -__-


http://images32.fotosik.pl/59/06fdb0f861c8baeb.jpg

Offline

 

#5 15-03-2008 12:40:04

 Monk

Legionista

Zarejestrowany: 20-01-2008
Posty: 58
Klan: Vivere Militare Est

Re: Śmieszne texty (Kawały , dowcipy itp. )

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/c/c6/Bristolska_skala_uformowania_stolca.png


    * kupa arcydzieło - po zakończeniu łazienkowego obowiązku, zawsze przychodzi ten moment, aby spuścić wodę. Co za tym idzie woda pod dosyć dużym ciśnieniem uderza w muszlę klozetową. Niesie to często za sobą bardzo ciekawe skutki. Mianowicie woda spływając na owe (w tym przypadku bardzo rzadkie), zabiera je ze sobą, po czym odbija się od ścianek i maluje ładny rysunek na pośladkach wytwórcy o niezbyt dobrym refleksie.
    * kupa rozpryskowa - wydostaje się z odbytu z wielkim impetem, uderza w wodę lub też ścianki ubikacji, po czym możliwy jest jej powrót w stronę autora. Charakteryzuje ją szybkie pokrycie części muszli klozetowej, często występuje wraz z gaz kupą.
    * kupa czopek - po parenaście razy dziennie biegasz do kibla, starasz się, męczycz, pocisz, a ona i tak stoi tam gdzie stała. Nie pomagają nawet różnego rodzaju środki nawilżające, które można znaleźć w sklepach erotycznych. Po prostu zatyka na amen.
    * kupa chirurgiczna - po dłuższym czasie zmagań z kupą czopkiem przychodzi wreszcie czas na odwiedziny chirurga. Czoko delikwenta jest wtedy już bardzo podrażnione, a w skrajnych przypadkach jest wręcz rozerwana.
    * kupa déjà vu - spotyka człowieka we śnie, kiedy ten od 2 tygodni nie może nic z siebie wydobyć. Jej cechą charakterystyczną jest to, że delikwentowi wydaje się, iż sytuacja wyjścia kupy z dupy miała już miejsce w jakieś nieokreślonej przeszłości, jednak po chwili zdaje on sobie sprawę, że to niemożliwe, gdyż déjà vu jest przodkiem kupy czopka.
    * kupa pchła - powoduje swędzenie okolicy okrężnicy odbytu.
    * kupa steryd - po wysraniu wydaje ci się, że masz większą , a co za tym idzie wydaje się, że i kupa czopek ci nie straszne. Jakże to mylne uczucie..
    * kupa lawina - srasz.. srasz.. Masz srakę. Brązowa masa wydostaje się pod ciśnieniem kilku atmosfer. Rozbrysguje się tak, że muszla powoli zapomina, że była biała.
    * kupa powódź - dotykasz gówna krawędzą dupy.
    * kupa publiczna - charakteryzuje ją ciepły, miły i swoiski zapach. Najczęściej spotykana w ubikacjach miejskich lub też toi toi’ach.
    * kupa duch - cały czas stara się dać ci do zrozumienia, że wyszła, tymczasem cały czas pozostaje w dupie.
    * kupa higieniczna - jesteś pewny, że wyszło, widzisz je nawet w kiblu, jednak z powodu zbyt małej wilgotności nie chce ono zostawić żadnego śladu napapierze toaletowym.
    * kupa mokradło - nie kończy się na jednej rolce papieru, a cały czas pozostawia swoje brązowe ślady. Nie ma też zamiaru przestać. Z powodu braków materiałowych ostatnią część tasiemki wrzucasz do gaci, by nie zbrudzić ubrania.
    * kupa fala - siedzisz na kiblu bardzo długo, nabierasz pewności, że to już koniec, wstajesz, a tymczasem ona stale wraca i zmuszacię do przyjęcia pozycji siedzącej po raz kolejny.
    * kupa gorąca - powoduje unoszenie się nad nią ślicznego dymku.
    * kupa piekąca żyła na ciemieniu - ciśniesz tak mocno, że praktycznie
      dostajesz apopleksji.
    * kupa goliat - srasz tak długo i tak obficie, że waga ciała zmniejsza się o 10%.
    * kupa kłoda - jest tak długa, że boisz się nacisnąć spłuczkę bez wcześniejszej fragmentacji gówna za pomocą szczotki do kibla.
    * kupa żyd (gaz kupa) - nie dość, że głośna, to jeszcze bardzo zapachowa. Powoduje podniesienie poziomu zadowolenia osób znajdujących się w pobliżu twórcy.
    * kupa antysraj - siadasz na kiblu, tak bardzo bardzo chcesz się wysrać, a tymaczsem jedyne co osiągasz, to kilka większych lub mniejszych pierdnięć.
    * kupa tortura - tak cię rżnie w odbyt, że masz wrażenie, że zaraz wysrasz kręgosłup.
    * kupa mokra dópa - wydostaje się z odbytu, po czym uderzając w wodęochlapuje ci pośladki.
    * kupa fasola - tak smali, że trzeba otwierać okna w całym domu.
    * kupa wyższa sfera - w ogóle nie śmierdzi.
    * kupa spławik - spuszczasz raz, czekasz aż spłuczka nabierze wody.. Spuszczasz drugi raz, a mimo to małe kuleczki wracają, by dalej sobie pływać po powierzchni wody. W końcu ostatecznie przykrywasz kawałkiem papieru.
    * kupa zasadzka - bardzo rzadko spotyka cię w domu. Najczęściej podczas najlepszej zabawy, będąc kulturalnym chcesz pierdnąć cichaczem, tymczasem wydostaje się bezczelnie na zewnątrz powodując późniejsze skrępowanie i konieczność chodzenia z skrzyżowanymi nogami.
    * kupa pijacka (kac kupa) - na ostrym kacu po przebalowanej nocy. Jest bardzo zwinna i ślizga się po ściankach muszli.
    * kupa szampańska - masz takie zatwardzenie, że kiedy czopek się
      odblokuje, z dupy wypływa gazowana ciecz.
    * kupa rzep - chcesz się wytrzeć, tymczasem kupa przyległa do brzegu dupy.
    * kupa eksplozja - poprzedzona pierdnięciem tak okropnym, że po wysraniu się
      sprawdzasz, czy na muszli nie ma pęknięć.
    * kupa czarodziej - wychodzi do połowy, po czym wraca, znowu wychodzi i tak w kółko..
    * kupa królicza - przed wysraniem ulega ogromniej fragmentacji. Składa się z dużej ilości bobków (vide: bohater muminków), których wydostawanie z dupy staje się z czasem męczące i nudne.
    * kupa abecadło - wychodzi bardzo długo, często z przerwami na głębszy oddech, jednak po wyjściu jest tak długie, że przypomina literę.
    * kupa DR. Jekyll & MR. Hyde - w połowie jest ciałem stałym, a w połowie cieczą.
    * kupa woodstockowa - przyjedź na Woodstock i wejdź do lasu, a nie trzeba będzie tłumaczyć co i jak.

Oczywiście większość textu zeżarła nasza kochana cenzura...

By Taktyk:
trochę to nie etyczne anwet w L.O.L bleee ja bym całe dał w cenzurę ale poczekam na komentarze innych modów i adminów


Taktyk nie przesadzasz ?

Myślę, że jeżeli monka to interesuje to nie ma po co przeszkadzać mu w promowaniu swojego hobby na forum. Grivius

Ok , to teraz kolejna porcja qpy , niestety niektóre się powtarzają .

Duch - czujesz, że wyszło, ale nie ma go w kiblu
Czyste - czujesz, że wyszło, widzisz je w kiblu, ale nie zostawia śladów na papierze toaletowym
Mokre - podcierasz się 50 razy, ale wciąż czujesz, że trzeba jeszcze raz, więc musisz włożyć trochę papieru do gaci, żeby się nie pobrudziły
Druga Fala - kiedy się wysrasz i podciągasz spodnie, zdajesz sobie sprawę, że musisz się jeszcze wy srać
Pękająca Żyła na Ciemieniu - ciśniesz tak mocno, że praktycznie dostajesz apopleksji
Gigant - wysrywasz tyle, że tracisz 15 kg
Kłoda - tak długie, że boisz się spłukać bez wcześniejszej fragmentacji za pomocą szczotki do kibla
Gazowe - jest głośne i każdy w zasięgu słuchu śmieje się z Ciebie
Kukurydza - jak sama nazwa wskazuje
Jak Chciałbym Się Wysrać - kiedy chcesz się wysrać, ale wszystko, co możesz zrobić, usiąść na kiblu, cisnąc i pierdnąć kilka razy
Naciąganie Kręgosłupa - takie bolesne, że powiedziałbyś, że wysrywasz kręgosłup
Mokry Pośladek (Uderzenie Mocy) - wychodzi tak szybko, że spadając do wody ochlapuje Ci dupę
Płynne - żółtobrązowa ciecz wystrzeliwuje z dupy i opryskuje całą muszlę
Meksykańskie Żarcie - tak śmierdzi, że trzeba wietrzyć
Wysokiej Klasy - nie śmierdzi
Spławik - kiedy jesteś w kiblu publicznym i czeka w kolejce dwóch ludzi, srasz, spuszczasz dwa razy, ale kilka kulek wielkości piłeczek golfowych pływa nadal po powierzchni wody
Zasadzka - nigdy nie zdarza się w domu, ale zazwyczaj na imprezie albo w czasie gry w golfa. Jest rezultatem próby pierdnięcia delikatnie i cicho, ale ostatecznie kończy się zabrudzeniem gaci i do końca dnia chodzisz ze skrzyżowanymi nogami
Pijackie (Kac kupka) - następuje rankiem po pijackiej nocy. Najbardziej zauważalne są znaki ześlizgiwania się na dnie muszli
Szampańskie - masz takie zatwardzenie, że kiedy korek się odblokuje, z dupy wypływa gazowana ciecz
Przylgnięte - kiedy chcesz się podetrzeć, ono czeka na brzegu dupy
Artyleryjskie - gdy srasz dalej niż widzisz
Wybuch - poprzedzone pierdnięciem tak okropnym, że po wysraniu się sprawdzasz, czy na muszli nie ma spękań
Zabawa w Chowanego - wychodzi do połowy, wraca, wychodzi, wraca...
Królicze - wychodzi w zgrabnych, okrągłych porcjach (duże ilości). Właściwie nigdy się nie kończy, ale człowiek sam przestaje srać z nudów.
Pochodnia - , które tak pali dupę, że przysiągłbyś, że jest łatwopalne (zazwyczaj zdarza się rankiem po zjedzeniu dzień wcześniej WIELKIEJ ilości ostrego żarcia)
Dualnej Gęstości - jedna część gówna jest ciekła, podczas gdy druga jest ciałem stałym
Betonowe - , które zostawiasz po 2 tygodniach nie chodzenia do kibla
Chirurgiczne - następuje po Gównie Betonowym - musisz iść do chirurga, ponieważ dópa jest rozdarta.

By El. Mogłeś napisać jakieś ostrzeżenie na początku posta, bo po zobaczeniu tego mój apetyt na zapiekankę przeszedł.

Ostatnio edytowany przez Monk (15-03-2008 17:03:42)

Offline

 

#6 24-03-2008 09:20:13

Ugenerg

Gość

Re: Śmieszne texty (Kawały , dowcipy itp. )

Rysiowi sekwe wysyłałem wtedy

Rychu z praetorians (16-03-2008 0:10)
oO
Rychu z praetorians (16-03-2008 0:10)
to virus:P? nie no wiem ze to ta sekwa
Rusek (16-03-2008 0:10)
hehe
Rychu z praetorians (16-03-2008 0:11)
kał
Rychu z praetorians (16-03-2008 0:11)
odebrałem i kał    (oczywiście kał nie dlatego że wirus xd )


(Mi tam  post Monka się podoba )

Moja stara rozmówka oczywiście nie z tym Radem z forum tylko innym

Rusek (1-03-2008 21:15)
o radzioo pojawil sie na gg
Radek (1-03-2008 21:15)
kto ty?
Radek (1-03-2008 21:15)
nie mam listy
Rusek (1-03-2008 21:16)
jam bog twoj jahwe P
Radek (1-03-2008 21:16)
kur....de
Radek (1-03-2008 21:16)
jarek?
Rusek (1-03-2008 21:16)
nie jozek z rosji
Radek (1-03-2008 21:16)
ahas
Radek (1-03-2008 21:16)
L
Radek (1-03-2008 21:16)
wiedzialem ze to ty
Radek (1-03-2008 21:16)

Rusek (1-03-2008 21:16)
hehe

http://www.milanos.pl/gry.php?id=2889
jak ktoś chce sie z ......... pobawić

Ostatnio edytowany przez SoFtTrOjAn.ExE. (28-03-2008 18:45:31)

 

#7 03-04-2008 17:08:25

taktyk

Legendarny Centurion          w stanie spoczynku

8268734
Call me!
Zarejestrowany: 26-01-2008
Posty: 44
Klan: -=\WoG/=-
Ulubiona mapa: Obojętne
Ulubiona nacja: Grecja,Rzym
Ulubiony kolor: Pomarańczowy,czerwony

Re: Śmieszne texty (Kawały , dowcipy itp. )

Hehe rusek ale go wkręciłeś teraz coś odemnie:

Przychodzi żaba do lekarza w skarpecie na głowie
Lekarz: Co ci dolega?
Żaba: Żartujesz?, to jest napad!


http://img391.imageshack.us/img391/1850/podpisas6.jpg

http://img337.imageshack.us/img337/4984/offtopsp0.gif

Offline

 

#8 04-06-2008 22:58:05

 Monk

Legionista

Zarejestrowany: 20-01-2008
Posty: 58
Klan: Vivere Militare Est

Re: Śmieszne texty (Kawały , dowcipy itp. )

Pewne amerykańskie małżeństwo, w którym mężczyzna nie mógł niestety mieć dzieci, postanowiło skorzystać z usług tzw. zastępczego ojca. Po dokonaniu wszelkich niezbędnych ustaleń i formalności małżonek wyszedł na golfa, zostawiając żonę w oczekiwaniu na przybycie "specjalisty". Przypadek sprawił, że w tym samym dniu w miasteczku zjawił się objazdowy fotograf, specjalizujący się w zdjęciach dzieci. Zadzwonił do drzwi w nadziei na zarobek.
- Dzień dobry, madame, ja jestem.
- Ależ wiem, oczekiwałam pana - odpowiada kobieta i prowadzi go do środka.
- Ooo, doprawdy? - zdziwił się fotograf. - Ja, widzi pani, specjalizuje się w dzieciach.
- Wspaniale, właśnie o to chodziło mężowi i mnie. - mówi kobieta i po chwili pyta spłoniona z emocji:
- To gdzie zaczniemy?
- No cóż - odpowiada fotograf - myślę, że może pani zdać się zupełnie na mnie. Mam duże doświadczenie. Z reguły zaczynam w kąpieli, tak ze dwa - trzy razy, później zwykle ze dwie pozycje na kanapie, w fotelu i z pewnością parę w łóżku. Nieraz doskonale efekty osiąga się na dywanie w salonie. Naprawdę można się wyluzować.
"Dywan w salonie." - Myśli kobieta. - "Nic dziwnego, ze mnie i Harry"emu nic nie wychodziło."
- Droga pani, nie mogę gwarantować, że każde będzie udane. - kontynuuje fotograf. - Ale jeżeli wypróbuje się kilkanaście pozycji, jeżeli strzelę z sześciu - siedmiu różnych kątów, wówczas jestem pewien, że będzie pani zadowolona z rezultatu.
Kobieta z wrażenia zaczęła wachlować się gazetą, a facet nawija dalej:
- Musi się pani również liczyć z tym, że w tym zawodzie, podczas roboty, człowiek cały czas jest w ruchu. Kręcę się tu i tam, wchodzę i wychodzę nieraz kilkanaście razy w ciągu minuty, ale proszę mi wierzyć, ze rezultaty mojej pracy rzadko zawodzą oczekiwania.
Kobieta usiadła przy otwartym oknie, spocona z wrażenia.
- Ha! A żeby pani widziała, jak wspaniale wyszły mi pewne bliźniaki! Zwłaszcza biorąc pod uwagę trudności, jakie ich matka robiła mi przy współpracy.
- Taka była trudna? - spytała mdlejącym głosem kobieta.
- Straszliwie. Żeby uczciwie zrobić robotę, musieliśmy pójść do parku. Ale był cyrk! Ludzie tłoczyli się dookoła ze wszystkich stron, żeby zobaczyć mnie w akcji. TRZY GODZINY! Proszę sobie tylko wyobrazić: TRZY GODZINY ciężkiej fizycznej pracy! Matka cały czas się darła i jęczała tak głośno, że z trudem mogłem się skoncentrować. W końcu musiałem się spieszyć, bo zaczynało się robić ciemno. Ale naprawdę się wkurzyłem, kiedy wiewiórki zaczęły mi obgryzać sprzęt.
- Sprzęt? - głos kobiety był ledwo słyszalny. - Chce pan powiedzieć, że wiewiórki naprawdę obgryzły panu. khem.. sprzęt..?
- Hehehe, a skądże, połamałyby sobie zęby, twardy jest jak hartowana stal.
No cóż, jestem gotów, rozstawie tylko statyw i możemy się zabierać do roboty.
- STATYW ?
- No a jakże, muszę na czymś oprzeć te armatę, za ciężka jest, żeby ją stale nosić.
Proszę pani! Proszę pani!!! Jasna cholera, ZEMDLAŁA!!!!

Offline

 

#9 11-08-2008 19:12:20

Ugenerg

Gość

Re: Śmieszne texty (Kawały , dowcipy itp. )

Rusek (21-07-2008 14:10)
rodzina zdrowa ?

Radek (21-07-2008 14:10)
tak a czemu

Radek (21-07-2008 14:10)
sie pytasz

Radek (21-07-2008 14:10)
nikczemniku

Rusek (21-07-2008 14:10)
a dzieci zdrowe ?

Radek (21-07-2008 14:10)
nie

Rusek (21-07-2008 14:11)
a ty zdrowy

Radek (21-07-2008 14:11)
tak

Radek (21-07-2008 14:11)
a ty?

Rusek (21-07-2008 14:11)
ja też

Radek (21-07-2008 14:11)
to dobrze

Radek (21-07-2008 14:11)
a teraz idz siorbac bonka

Rusek (21-07-2008 14:11)
nie chce mi sie

rozmowa była dalej ale nie wasza sprawa

a co do tekstu monka fajnie się uśmiałem

hahaha ale się uśmiałem -_-

nie potrzebny wpis do postu

 

#10 17-08-2008 10:59:10

 Monk

Legionista

Zarejestrowany: 20-01-2008
Posty: 58
Klan: Vivere Militare Est

Re: Śmieszne texty (Kawały , dowcipy itp. )

Lata 70. Pomiędzy ambasadami USA i ZSRR zorganizowano wymianę sekretarek. Po dwóch tygodniach amerykańska sekretarka pisze depeszę do swoich:
- Moi drodzy, tu jest okropnie. Zero automatyzacji, ciągle robię czaj szefowi, a spódnicę to dostałam taką długą, że ledwo chodzę.
W tym samym czasie wędruje depesza do Rosji:
- Moi drodzy, tu jest okropnie. Wszędzie te komputery, światełka, guziki, nie mam co robić, nudzę się. A spódnicę to mi dali taką krótką, że mi chyba widać jajca i kałacha.

Offline

 

#11 03-10-2008 16:13:29

 Oktus

Ekwita

Skąd: Polska
Zarejestrowany: 04-07-2008
Posty: 125
Ulubiona nacja: Barba
Ulubiony kolor: Niebieski

Re: Śmieszne texty (Kawały , dowcipy itp. )

Hahaha wstawiac smieszne rozmowy
patrzcie jakie downy z nas
[16:01:56]     [ChIkuŚ | ŻAL!!!!!!]
Wbijac na serwer
[16:01:58]    
co chcesz?
[16:02:12]     [gucio zks]
nie moge bo mam danielus mod
[16:02:19]     [ChIkuŚ | ŻAL!!!!!!]
omg -.-
[16:02:22]     [ChIkuŚ | ŻAL!!!!!!]
co on z tym danielusem
[16:02:29]    
sunchry
[16:02:29]     [ChIkuŚ | ŻAL!!!!!!]
to go usuń
[16:02:36]     [gucio zks]
nie moge go znalesc
[16:02:55]     [ChIkuŚ | ŻAL!!!!!!]
to cała gre przeinstaluj i tlyko imperiala zaistaluj i oczywiscie preta
[16:03:05]     [ChIkuŚ | ŻAL!!!!!!]






17:02:18]    [xtrem21*SPQR*] jest online
[17:02:18] >>    heyy
[17:02:20] >>    play ?
[17:02:33] <<    no wbijam dupcio
[17:02:44] >>    no time ?
[17:02:46] >>    k

nic wiecej...
[16:03:15]     [gucio zks]
jak to sie robi bo ja raczej komputerowiec nie jestem
[16:03:24]     [Danielus]
wystarczy siciągnąc praeconfig i po problemie -_-
[16:03:44]    
hehe
[16:03:46]     [ChIkuŚ | ŻAL!!!!!!]
Daniel daj mu moze linka do tego prae confing
[16:03:53]     [ChIkuŚ | ŻAL!!!!!!]

[16:03:57]    
ogorek wyjechal ze swoim configiem
[16:03:59]     [ChIkuŚ | ŻAL!!!!!!]
a ile Gucio lat masz?
[16:04:02]     [gucio zks]
precofin to jest to ze moge mody zmieniac tak ??
[16:04:06]     [gucio zks]
14
[16:04:17]     [ChIkuŚ | ŻAL!!!!!!]
masz 14 lat i taki .
[16:04:36]    
to to
[16:04:37]     [gucio zks]
potroncil cie kiedys samochow
[16:04:37]     [Danielus]
tak można mody zmieniec
[16:04:40]     [gucio zks]
samochod
[16:04:44]    
i wylacza ci dm i inne jak dasz normal
[16:04:48]     [Danielus]
wtedy sobie wybierzesz normal i żadnego nie bedziesz mial^^
[16:04:53]     [ChIkuŚ | ŻAL!!!!!!]

[16:05:01]     [ChIkuŚ | ŻAL!!!!!!]
linka jest na pret.put.pl
[16:05:07]     [gucio zks]
potroncil cie kiedys samochod
[16:05:09]     [ChIkuŚ | ŻAL!!!!!!]
w download
[16:05:18]    
ogrek powtarzasz mnie
[16:05:19]    

[16:05:25]     [ChIkuŚ | ŻAL!!!!!!]
Ogórek?
[16:05:29]     [gucio zks]
pytam sie czy potroncil cie kiedys samochod
[16:05:30]    
bo zielony
[16:05:40]    
mnie nie ale ja tira potracilem
[16:05:43]     [ChIkuŚ | ŻAL!!!!!!]
co on z tymi samochodzami
[16:05:48]    
parkingowy
[16:05:52]     [Szczepek]
Geje! :]
[16:05:52]     [ChIkuŚ | ŻAL!!!!!!]
mozliwe
[16:05:57]     [ChIkuŚ | ŻAL!!!!!!]
Morda
[16:06:01]     [ChIkuŚ | ŻAL!!!!!!]
Les
[16:06:01]    
czesc dziwko
[16:06:09]     [Szczepek]
co tam plebsie?
[16:06:14]     [ChIkuŚ | ŻAL!!!!!!]
nap
[16:06:14]    
nic niewolniku
[16:06:18]     [gucio zks]
mnie kiedys potroncil samochod i
[16:06:20]     [Szczepek]
Ahm wiorze
[16:06:23]     [gucio zks]
i mialem uraz mozgo
[16:06:23]     [gucio zks]
u
[16:06:33]     [ChIkuŚ | ŻAL!!!!!!]
Gucio widac ze masz uraz mozgu
[16:06:35]     [Robson] jest online
[16:06:37]     [ChIkuŚ | ŻAL!!!!!!]
O.o''
[16:06:49]     [Szczepek]
Chikus u ciebie tez widac nie tlyko mozgu
[16:06:54]     [gucio zks]
bardzo smieszne
[16:07:00]    

[16:07:03]     [ChIkuŚ | ŻAL!!!!!!]
:O
[16:07:06]     [Szczepek]
Okt Czopie!!
[16:07:14]     [gucio zks]
neichciej zeby cie kiedys samochod potroncil
[16:07:25]     [ChIkuŚ | ŻAL!!!!!!]
Potrącił mnie kolega quadem
[16:07:27]     [Szczepek]
Gucio nie rozzalj sie
[16:07:28]     [Robson] jest offline
[16:07:30]    
mnie potracila babcia na hulajnodze
[16:07:30]     [Robson] jest online
[16:07:34]    
i mialem uraz freda
[16:07:39]    
ale all jest ok
[16:07:39]     [Szczepek]
Rozżalaj *
[16:07:42]     [ChIkuŚ | ŻAL!!!!!!]
)
[16:07:46]     [ChIkuŚ | ŻAL!!!!!!]
tylko freda nie masz?
[16:07:54]     [Szczepek]
Ja wbieglem w babcie na roweze i darla na mnie ppyska xd
[16:07:55]     [gucio zks]
freda to ty nie masz
[16:08:02]    
chcesz z mojego baseballa?
[16:08:13]     [ChIkuŚ | ŻAL!!!!!!]
Basketballa? masz serio ?
[16:08:23]     [ChIkuŚ | ŻAL!!!!!!]
:O
[16:08:23]     [ChIkuŚ | ŻAL!!!!!!]
w polsce to rzadkosc
[16:08:38]     [gucio zks]
z/w
[16:08:45]     [ChIkuŚ | ŻAL!!!!!!]
z/w
[16:08:48]    
takie downy jak ty to jest dopiero rzadkosc
[16:08:59]     [ChIkuŚ | ŻAL!!!!!!]
w/z
[16:09:09]     [ChIkuŚ | ŻAL!!!!!!]
AhA
[16:09:12]     [Szczepek]
ychm zarciki sie ciebie trzymaja CHiki
[16:09:23]    
wz zjadl
[16:09:50]     [gucio zks]
dajcie mi linka
[16:09:57]    
do wzetki?
[16:09:59]     [Szczepek]
poszukaj na pret.pun
[16:10:01]     [ChIkuŚ | ŻAL!!!!!!]
a tak w ogóle to ja sie chcialem zapytac czy za gracie a nie kto ma uraz mózgu...
[16:10:13]     [Szczepek]
nikt nie gra
[16:10:13]     [gucio zks]
ja moge grac
[16:10:16]    
ty masz uraz kostki
[16:10:20]     [Danielus]
^^
[16:10:24]     [ChIkuŚ | ŻAL!!!!!!]
phi..
[16:10:26]     [Szczepek]
Muniq on ma uraz Rzepki w Kolanie
[16:10:36]     [ChIkuŚ | ŻAL!!!!!!]
wow z bioli 2?
[16:10:37]     [gucio zks]
gra ktos w tibie
[16:10:38]     [gucio zks]
to jest gra ze zal mi jej
[16:10:46]     [Szczepek]
...
[16:10:58]     [gucio zks]
nie wime jak ludzie w to grac moga
[16:10:59]     [Szczepek]
a Propo nogi dzis kolesiowi prawie zlamalem
[16:11:08]    
gucio widzi niebo w tibii
[16:11:18]     [gucio zks]
hahaha
[16:11:20]     [Szczepek]
gralismy w noge fajna pila leciala wziolem zamach i mu w piszczel
[16:11:35]     [Szczepek]
i sie poskaldal i nie cwiczyl
[16:11:39]    

[16:11:45]     [Szczepek]
Muniq a ty przeszedles Mario w Lewo?
[16:11:50]    
my to na kazdej lekcji sie lejemy z kumplem
[16:11:55]    
ja juz siniakow pelno mam
[16:12:01]     [Szczepek]
nie klan
[16:12:01]     [gucio zks]
gra ktos  w CSA
[16:12:03]     [Szczepek]
klam
[16:12:06]    
ja p[rzeskoczylem przez cala plansze
[16:12:07]     [Szczepek]
to po nocce P
[16:12:16]     [Szczepek]
te siniaki
[16:12:17]     [gucio zks]
gra kto sw Csa
[16:12:21]     [Szczepek]
nie
[16:12:21]     [Danielus]
monika widzi niebo w precie
[16:12:24]     [Danielus]
tak
[16:12:31]     [gucio zks]
tak
[16:12:36]    
ty przeszles sapera na czitach
[16:12:46]     [ChIkuŚ | ŻAL!!!!!!]
są czity do sapera
[16:12:46]     [gucio zks]
sa czity
[16:12:48]     [Szczepek]
sa
[16:12:48]     [ChIkuŚ | ŻAL!!!!!!]

[16:12:49]     [Szczepek]
xd
[16:12:49]    
xd
[16:12:51]    
wiem
[16:12:55]    
ale jaki sens uzywania?
[16:12:56]     [ChIkuŚ | ŻAL!!!!!!]
pixel taki swieci w rogu
[16:13:04]     [gucio zks]
no
[16:13:17]     [gucio zks]
ty bys nie przeszedl bez






2 czesc mala
[16:15:49]     [Danielus]
dobra dobra wbijac napy
[16:15:54]     [Szczepek]
ja nie gram
[16:16:00]    
grasz
[16:16:01]     [Danielus]
i tó jósz
[16:16:01]    
szcepek
[16:16:02]     [Szczepek]
ide ne trening
[16:16:03]     [Szczepek]

[16:16:08]    
bedziesz ze mna dziewico
[16:16:19]     [Szczepek]
wieczorem xd
[16:16:29]    
w nocy
[16:16:35]     [Szczepek]
no tez

przeniosłem gdyż do tego już jest temat

Ostatnio edytowany przez Oktus (03-10-2008 17:04:33)


http://img180.imageshack.us/i/hihi.gif/

Offline

 

#12 05-11-2008 19:51:58

Eranal

Pontifex Maximus

9113642
Call me!
Skąd: Jerusalem
Zarejestrowany: 20-01-2008
Posty: 109
Klan: TOGW
Ulubiona nacja: Romans, Persians
Ulubiony kolor: Orange
WWW

Re: Śmieszne texty (Kawały , dowcipy itp. )

Jak doprowadzić faceta do furii
1. Nigdy nie mów o co naprawdę Ci chodzi. Nigdy.
2. Płacz. Często.
3. Miesiącami albo najlepiej latami rozpamiętuj przykre rzeczy, które on już dawno Ci wyjaśnił i przeprosił za nie.
4. Spraw, żeby musiał za wszystko przepraszać.
5. Złość się na niego za wszystko.
6. Żądaj, żeby do Ciebie dzwonił i wysyłał emaile. Jeśli choć raz zapomni płacz i patrz punkt 3.
7. Jeśli powiedział Ci komplement doszukuj się w tym zawsze złych intencji. Patrz punkt 4.
8. Wszędzie i zawsze przychodź spóźniona. Jeśli on się spóźni płacz i patrz punkt 4.
9. Mów często o swoim ex. Porównuj i głośno komentuj.
10. Każ mu zgadywać na co w tym momencie masz ochotę i niezależnie od odpowiedzi mów że nie zgadł. Patrz punkt 5. 11. Obchodź wszystkie rocznice, najlepiej co miesiąc. Jeśli choć raz zapomni bądź wściekła i płacz.
12. Stale mów że jesteś gruba. Pytaj go o to. Niezależnie co odpowie - płacz!!!
13. Krytykuj sposób, w jaki się ubiera.
14. Krytykuj muzykę jakiej słucha.
15. Kiedy Cię zapyta "Co się stało?", powiedz mu, że jeśli nie wie to nie zasługuje na odpowiedź.
16. Próbuj go zmienić (najlepiej na siłę).
17. Każ mu ze sobą tańczyć nawet jeśli nie umie.
18. Jeśli kiedykolwiek w czymkolwiek zawiódł, nigdy nie daj mu o tym zapomnieć.
19. Zawsze gdy choć na chwilę zapadnie między wami cisza, pytaj go "O czym myślisz?"
20. Analizuj każdą najdrobniejszą jego wypowiedź i doszukuj się w niej kilku znaczeń. Wybierz najmniej prawdopodobne lub niekorzystne dla Ciebie i obraź się na niego. Nie zapomnij płakać!!!


Moje życzenia są piękne jak marzenia, lecz moje marzenia są nie do spełnienia.

Nigdy nie polemizuj z idiotą – najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

Offline

 

#13 10-01-2009 18:26:15

Danielus

Lama Forever

7721292
Skąd: Zakopane
Zarejestrowany: 03-03-2008
Posty: 231
Klan: WoG
Ulubiona mapa: Oaza[oasis]
Ulubiona nacja: egipt[egypt]
Ulubiony kolor: Zielony
WWW

Re: Śmieszne texty (Kawały , dowcipy itp. )


Myślisz że jesteś lamą?
Mylisz się!
To ja nią jestem^^

Offline

 

#14 04-02-2009 06:52:14

Danielus

Lama Forever

7721292
Skąd: Zakopane
Zarejestrowany: 03-03-2008
Posty: 231
Klan: WoG
Ulubiona mapa: Oaza[oasis]
Ulubiona nacja: egipt[egypt]
Ulubiony kolor: Zielony
WWW

Re: Śmieszne texty (Kawały , dowcipy itp. )

ale boteq nawet nazwy nie zmienil xd
mogl np napisac " zdjecia Kasi" xd


Myślisz że jesteś lamą?
Mylisz się!
To ja nią jestem^^

Offline

 

#15 25-02-2009 13:30:57

Spartan

Legionista

Skąd: Chciałbym być w Arabii
Zarejestrowany: 18-01-2009
Posty: 81
Ulubiona mapa: fortress siege
Ulubiona nacja: Grecja,Kartagina
Ulubiony kolor: niebieściutki

Re: Śmieszne texty (Kawały , dowcipy itp. )

tzw.Bajka

Pamiętam tam czasy, kiedy byłem jeszcze małym chłopcem. Cięzkie to były czasy, ponieważ brałem udział w wojnie zwanej knurowatą. Tak to smutne. Gdy przywdziałem zbroje, potknałęm sie na kafaelku i rozbiłem rzęse w pół. Okropny ból. Wyruszyłem na spotaknei z wrogiem. Rzucałęm niczym zgniła owca z pustyni azbestem w jego konia. Długa to była walka. Wreszcie jego koń dostał w prawe udo i zdechł w przeciagu 10 sek. Potem podszdlem aby dobic jezdzca, gdy nagle w prawą kostkę ugryzł mnie kleszcz o wielko 2 mm. Jego wielkość przeraziłą mnie i ucikłem w gory prowadzic pustelnicze zycie. Wzywalem duchy i wjadałem różne ziołka, mlecze itp. Tak włąsnie skonczyła się moja przygoda z wojną. Po tym kradłem juz tylko wózki z Tesco.

Ostatnio edytowany przez Spartan (25-02-2009 13:31:59)


http://upload.web.versus.one2tribe.pl/sygnatura/img.php?user=002378d5-2de6-92d8-a1ea-1d1b4f77a8b3&lang=pl&world=world2

Offline

 
  • Index
  •  » Magiel
  •  » Śmieszne texty (Kawały , dowcipy itp. )

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
naprawa konsol poznan usługi informatyczne dla firm tczew