#1 11-09-2010 14:29:58

 Neji17

Plebejusz

Skąd: Żory-Kleszczów
Zarejestrowany: 08-09-2010
Posty: 16
Ulubiona nacja: Rzymianie
Ulubiony kolor: lubie wszystkie ciemne

Jak grać w prety przez internet??

Chciałbym się dowiedzieć jak można zagrać w praetorians przez internet fajnie grac z komputerem ale z kimś rl było by ciekawiej wiec proszę o pomoc :p

Offline

 

#2 11-09-2010 16:53:13

Danielus

Lama Forever

7721292
Skąd: Zakopane
Zarejestrowany: 03-03-2008
Posty: 231
Klan: WoG
Ulubiona mapa: Oaza[oasis]
Ulubiona nacja: egipt[egypt]
Ulubiony kolor: Zielony
WWW

Re: Jak grać w prety przez internet??

sciagnij game ranger


Myślisz że jesteś lamą?
Mylisz się!
To ja nią jestem^^

Offline

 

#3 12-09-2010 14:35:40

 Neji17

Plebejusz

Skąd: Żory-Kleszczów
Zarejestrowany: 08-09-2010
Posty: 16
Ulubiona nacja: Rzymianie
Ulubiony kolor: lubie wszystkie ciemne

Re: Jak grać w prety przez internet??

pobrałem to ale co dalej bo nie bardzo rozumiem co mam zrobić mam listę jakiś gier jak mam się połączyć ? czy potrzebuje czegoś jeszcze ?

Offline

 

#4 12-09-2010 15:51:26

Danielus

Lama Forever

7721292
Skąd: Zakopane
Zarejestrowany: 03-03-2008
Posty: 231
Klan: WoG
Ulubiona mapa: Oaza[oasis]
Ulubiona nacja: egipt[egypt]
Ulubiony kolor: Zielony
WWW

Re: Jak grać w prety przez internet??

niczego wiecej - jak masz spis gier to daj sobie same praetorians i otworzy Ci się lista aktywnych gier.
Możesz dołączc co czyjejs gry bądż otworzyc własną


Myślisz że jesteś lamą?
Mylisz się!
To ja nią jestem^^

Offline

 

#5 12-09-2010 16:09:38

 Neji17

Plebejusz

Skąd: Żory-Kleszczów
Zarejestrowany: 08-09-2010
Posty: 16
Ulubiona nacja: Rzymianie
Ulubiony kolor: lubie wszystkie ciemne

Re: Jak grać w prety przez internet??

No dobra ... lista ale jak się podłącze to mam potem włączyć grę czy sama się włączy ? przepraszam że was tak męczę ale dalej nie rozumiem co mam zrobić

A no właśnie jeszcze jedno powie mi ktoś co to znaczy ? "<< Warning: VPN connection "Hamachi" detected. This may disrupt the networking in your game >>"

No i czy mam mieć włączoną grę jak próbuję się podłączyć ?

Ostatnio edytowany przez Neji17 (12-09-2010 16:26:09)

Offline

 

#6 12-09-2010 16:27:08

 ^^Den@t|PL|

Pontifex Maximus

Skąd: São Paulo
Zarejestrowany: 02-05-2010
Posty: 140
Klan: *}MM{*
Ulubiona mapa: brak
Ulubiona nacja: egy
Ulubiony kolor: szary

Re: Jak grać w prety przez internet??

gra sama wbije, chyba że stawiasz rooma to kliknij start w prawej dolnej części okienka, a ten komunikat to to że masz hamachi, a gr i hamachi sie nie lubią nie przejmuj sie tym, jak ci przeszkadza usuń hamachi


"Lepiej bez celu iść naprzód niż bez celu stać w miejscu, a z pewnością o niebo lepiej, niż bez celu się cofać."

Offline

 

#7 12-09-2010 17:07:56

 Neji17

Plebejusz

Skąd: Żory-Kleszczów
Zarejestrowany: 08-09-2010
Posty: 16
Ulubiona nacja: Rzymianie
Ulubiony kolor: lubie wszystkie ciemne

Re: Jak grać w prety przez internet??

Sory że nabijam posty :p ale główny problem polega na tym że gra się nie włącza sama jak hoster daje start to inni się logują a mi jakiś komunikat tylko wyskakuje za każdym razem jak nacisnę join i muszę potem dać about rozumiecie coś z tego bo ja nie ?

A kiedy ja hostuję server to wbijają 2-3 osoby jak dam start to się gra włącza ale nikt nie wbija i potem znowu mi ten je.... komunikat wyświetla :p może to przez to że mam router ?

Tak tylko jak mam title to potem znowu mam ten komunikat i dalej to samo nie działa :p

komunikat jest taki tytuł Game Still Running "Praetorians is still running. You need to exit or abort the game before you can return to GameRanger" no i to zawsze mi wyskakuje gdy próbuję się włączyć do gry gra się nie włącza a komunikat dalej ten sam wie ktoś co z tym zrobić bo coś widzę że chyba se nie pogram

Ostatnio edytowany przez Neji17 (12-09-2010 17:40:39)

Offline

 

#8 12-09-2010 18:31:55

 Rychu

Pontifex Maximus

21957909
Zarejestrowany: 23-01-2008
Posty: 128
Klan: Pol.Team

Re: Jak grać w prety przez internet??

Jeśli masz router to zapewne chodzi o jakieś porty... z reguły do Gamerangera nie trzeba przekierowywać portów ale to wszystko zależy od tego jaki masz router.


http://www.speedtest.net/result/1191418273.png
http://yourgen.com/temp-images/3/130/graffiti-street-133002214838847.gif

Offline

 

#9 12-09-2010 20:35:57

 Neji17

Plebejusz

Skąd: Żory-Kleszczów
Zarejestrowany: 08-09-2010
Posty: 16
Ulubiona nacja: Rzymianie
Ulubiony kolor: lubie wszystkie ciemne

Re: Jak grać w prety przez internet??

Ta no właha Ryhu ma rację za każdym razem jak się podłaczałem do jakiejś sieci to mi pisało

Translator xd :

Port Router NAT-Restricted Cone

Twoje połączenie internetowe jest za Port-Ograniczone Cone NAT Router, które mogą zapobiec łączeniu się z niektórych graczy w grach typu peer-peer.

kliknij przycisk "Więcej", aby dowiedzieć się, jak rozwiązać ten problem.

jak dałem więcej to było taki cuś : Tez translator ;d

Port Router NAT-Restricted Cone
Twoje połączenie internetowe jest za Port-Ograniczone Cone NAT Router, które mogą zapobiec łączeniu się z niektórych graczy w grach typu peer-peer.

Nadal będziesz mógł się połączyć z większością odtwarzaczy, ale nie z tymi, którzy Symmetric routery NAT (które nie są tak powszechne, na szczęście). Jedną z zalet tego problemu jest ustalenie, że: "Przygotowanie Connection" window zakończy znacznie szybciej.

Jeżeli chcesz, aby rozwiązać ten problem, Komisja zaangażuje się konfiguracji routera. Najbardziej routery są konfigurowane poprzez stronę internetową wbudowany w nich. Możesz być w stanie dotrzeć do Ciebie tutaj.

Wiele ostatnich routery obsługują funkcję Universal Plug and Play (UPnP). Ta funkcja umożliwia GameRanger zrobić większość potrzebnych konfiguracji. Musisz ją włączyć, aby GameRanger do wprowadzania zmian. Nie wszystkie routery wsparcie UPnP poprawnie, jednak tak, że może nie wystarczyć.

Alternatywą jest ręcznie skonfigurować router zrobić przekierowanie portu dla portu UDP 16000 mm. Zwrócić się do ISP (Internet Service Provider) lub zapoznać się z instrukcją obsługi routera o pomoc tutaj.

Port-forwarding mówi router do wysyłania danych komunikacji gry do komputera. Port-forwarding konfiguracji poprosi o port publiczny i prywatny port. Ustaw zarówno tych do 16000. W niektórych przypadkach, zamiast pytać o port publiczny, to poprosić o zakres portów (np. Start Port End Port). Ustaw początku i na końcu do 16000. Będzie również prosić o adres IP komputera, że dane powinny być wysłane. Może to połączenie IP w sieci LAN, Local IP, lub prywatne IP. Powinien być ustawiony na 192.168.0.2. Jeśli poprosi o protokół lub typu, ustaw go na UDP.

Niestety, nie jest możliwe do zaoferowania krok po kroku instrukcje, jak o każdy router jest inny.

Jeśli jesteś w pracy w sieci przedsiębiorstwa lub na uniwersytecie, nie może być w stanie rozwiązać problem samodzielnie. Zamiast może być zwrócenie się do administratora sieci, jak port przodu port UDP 16000 do computer.esolve ten problem.

JEŻELI WIECIE CO Z TYM ZROBIĆ TO POWIEDZCIE PROSZĘ :x

Offline

 

#10 12-09-2010 20:52:26

 Rychu

Pontifex Maximus

21957909
Zarejestrowany: 23-01-2008
Posty: 128
Klan: Pol.Team

Re: Jak grać w prety przez internet??

Podaj dokładny model routera.


http://www.speedtest.net/result/1191418273.png
http://yourgen.com/temp-images/3/130/graffiti-street-133002214838847.gif

Offline

 

#11 13-09-2010 19:25:08

 Neji17

Plebejusz

Skąd: Żory-Kleszczów
Zarejestrowany: 08-09-2010
Posty: 16
Ulubiona nacja: Rzymianie
Ulubiony kolor: lubie wszystkie ciemne

Re: Jak grać w prety przez internet??

Bezprzewodowy router serii MV400 technologia CDMA 2000 1x EV-DO Rev A 450 MHZ z Orange bazuję głównie na WI-FI.

Offline

 

#12 08-07-2011 13:08:51

 jacek95

Legionista

Skąd: w dupie na rakach
Zarejestrowany: 04-03-2011
Posty: 50
Ulubiona nacja: Persja
Ulubiony kolor: Zielony

Re: Jak grać w prety przez internet??

mi ten gameranger nie działa pisze invite code wpisuje jakieś cyfry a po chwili sie wyłącza

Offline

 

#13 08-07-2011 13:28:49

 ^^Den@t|PL|

Pontifex Maximus

Skąd: São Paulo
Zarejestrowany: 02-05-2010
Posty: 140
Klan: *}MM{*
Ulubiona mapa: brak
Ulubiona nacja: egy
Ulubiony kolor: szary

Re: Jak grać w prety przez internet??

jacek95 napisał:

mi ten gameranger nie działa pisze invite code wpisuje jakieś cyfry a po chwili sie wyłącza

"invite code"  nie jest potrzebny.


"Lepiej bez celu iść naprzód niż bez celu stać w miejscu, a z pewnością o niebo lepiej, niż bez celu się cofać."

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
prowadzenie kampanii google ads ginekologia warszawa taxi osobowe warszawa